sadsad x
asdasd

Güneş Enerjili Robot Seti

Güneş Enerjili Robot Seti

Ürün Kodu: T754
Enerjisini Güneş Işığından Alan Robot Seti ile artık teknoloji çok daha keyifli bir hal alıyor olacak.  Özellikle çocuklar için eğitici oyuncak arayanlar için harika bir seçim olacak. Çocuklar hem öğrenecek hem de öğreniyor olacaklar. Özellikle karne hediyesi, yaz tatili hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak alabilirsiniz. Çocuk bu robot seti ile birçok farklı tasarım yapabilecek.
44,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Enerjisini Güneş Işığından Alan Robot Seti özellikle araştırmayı seven çocuklar için harika bir seçim olacak. Teknoloji alanında kendini geliştirmek isteyen çocuklar ve gençler bu tarz hediyeler ile aradıklarını fazlası ile bulabiliyorlar. Sizler de teknoloji seven birine hediye arıyorsanız kendisinin de tasarımları ile hayat vereceği bu harika seti alabilirsiniz. Üstelik bu harika teknolojik hediye çok ucuz fiyatı ile de şok olmanızı sağlayacak. Bu kadar uygun fiyata böyle bir hediye almak Bikolihediye ile mümkün olsa gerek. Aynı gün kargo yapılacak olan bu harika teknolojik oyun setinin mutlaka hem sahibi olmalı hem de ilgi alanına giren sevdikleriniz için hediye olarak almalısınız.
   

  Güneş Enerjili Robot Seti İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün 10 yaşından küçük çocuklar için uygun olmayabilir.
  2 -) Güneş Enerjili Robot Seti, açık havada ve bol güneş alan ortamda çalıştırmaya uygundur. 
  3 -) Güneş Enerjili Robot Seti ile (6 IN 1 Edication Solar Kit) 6 farklı robot tasarımı yapılabiliyor. Köpek, Yat, Yel Değirmeni, Araba, Uçak ve Dönen Uçak.
  4 -) Ürünün pil veya adaptörle çalışmaz. Güneş Enerjili Robot Seti üzerindeki güneş panelleri ile bol güneş ışığı altında en uygun performansta çalışır. Ayrıca sarı renkteki yüksek ışığa sahip halojen lamba altında da çalıştırılabilir.
  5 -) Güneş Enerjili Robot Setindeki 6 farklı robot tasarımı rahatlıkla bozulup yeniden yapılabilir. Bunun için ürün kutusu içerisindeki klavuzda yer alan yönlendirmelerin takip edilmesi yeterlidir. 
  6 -) Güneş Enerjili Robot Seti Kutu Ölçüleri : 21X18X4,5 cm.
  7 -) Solar Paneli Ölçüleri : 3X2,5cm.
  8 -) Büyük Pervane Boyutu: 8,5 cm - Küçük Pervane Boyutu: 5,5 cm.
  9 -) Ürün kutusu içerisinde 1 adet motor, 1 güneş paneli, şanzıman kutusu, çeşitli dişliler ve farklı robot gövdeleri bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.