Hemşirelere Özel Taşınabilir Şarj

%11 indirimli

Hemşirelere Özel Taşınabilir Şarj

Ürün Kodu: T44
Hem kullanışlılığı hem de ışıltılı ve göz alıcı tasarımıyla Taşınabilir güç kaynağından hediye edilecek tüm Hemşire tanıdıklarınızın çok hoşuna gidecek. İşte bu tasarım harikası PowerBank, bunun kanıtı. Kişiye özel en güzel PowerBank Modelleri yalnızca Hemşirelere Özel çizgiler ve tasarımlar taşıyor. İşte bu baş döndürücü şıklıktaki hediye sadece Bikolihediye.com da. Hemşirenizin ismine özel olarak hazırlanacak Hemşirelere Özel Taşnıabilir Şarj hafta içi saat 14:00 a kadar sipariş vermeniz halinde aynı gün kargoya teslim seçeneği ile.
.
%11indirimli
119,90 TL
106,20 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Hemşirelere özel bir hediye mi bakmıştınız? O halde sadece Hemşireler için özel olarak dizayn edilmiş Hemşirelere Özel Taşınabilir Şarj ayrıntılı bir şekilde incelemeniz gereken şaşırtıcı bir hediye. Hemşirelere Özel Taşnıabilir Şarj Aynı zamanda Hemşire sevdiklerinize 12 Mayıs Hemşireler Haftası için de verilebilecek en yaratıcı ve anlamlı hediyelerden biri.  Alışılmışın dışındaki sıra dışı tasarımlar hem dikkat çekicilik açısından, hem de etkileyicilik açısından fark yaratır. Tasarım ekibimiz tarafından özel olarak hazırlanmış bu PowerBank de sevdiklerinize ezber bozdurtacak türden bir armağan. Hemşirelere verilebilecek en orijinal hediyelerden biri olan Hemşireler için PowerBank, şimdi size sadece bir tık mesafede. Kolaylıkla sipariş verebileceğiniz bu harika ürüne, Bikolihediye.com farkıyla sahip olabileceksiniz. Onun gibi bir Hemşire tanıdığınız olduğu için kendinizi çok şanslı hissettiğiniz sevgili Hemşirenize, en güzel armağanlardan biri olan ve sadece Ona özel olarak hazırlanacak Hemşirelere Özel Taşnıabilir Şarj hediye ederek, güzel duygularınızı Ona gösterebilirsiniz.
   
  Hemşirelere Özel Taşınabilir Şarj Sipariş Vermeden Önce Lütfen Bunları Okuyunuz..
   
  1 -) Ürün harici şarj cihazı olarak kullanılmaktadır.
  2 -) Ürün kutusu içerisinde 1 adet siyah renkte powerbank - 1 adet bağlantı kablosu bulunmaktadır.
  3 -) iPhone - Samsung - LG telefonları ile sorunsuz çalışmaktadır.
  4 -) Powerbank - Harici Şarj Cihazı 8000 mAh gücündedir.
  5 -) Şarj edilen cihazların kendi orijinal kabloları ile kullanılmaları önerilir. 
  6 -) Ölçüleri: 9 x x 5 x 2,2 cm. dir.
  7 -) Powerbank yazılacak isim ve mesajlar LAZER Baskı teknolojisiyle yazılmakta olup, kalıcı özelliktedir ve silinmez!
  8 -) Hemşireye hediye Powerbank, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.