Kalbimin Tek Sahibine Hediye Sepeti

Kalbimin Tek Sahibine Hediye Sepeti

Ürün Kodu: T223
Sevgilinize şöyle dolu dolu bir hediye vermek mi istiyorsunuz? Bu bir özür hediyesi de olabilir, sevgililer günü hediyesi de olabilir. Yani bu dopdolu hediye sepetini her amaca yönelik olarak hediye edebilirsiniz. Kalbimin Tek Sahibine Hediye Sepeti ile açtıkça bitiremeyeceği bir hediye vermiş olacaksınız. Şık sepeti içinde giden o tatlı ayıcık zaten en küskün olan gönüllü bile yumuşatmaya uygun diyebiliriz. İçinde yer alan şekerlemeler ise sizin ne kadar detaycı olduğunuzu gösteriyor olacak. Yani bu sepet bütün duyguları içinde barındıran ve çok özenle hazırlanmış bir hediye sepeti olacak.
99,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Sevdiğiniz kadına ya da sevdiğiniz erkeğe sevgililer günü içinde alınabilecek alternatif olacaktır. Hediyesini ilk aldığı anda zaten çok heyecanlanacak ve hemen hediyeleri açmaya koyulacak. Açtıkça bitmeyen ve hepsi birbirinden orijinal hediyeleri gördükçe de sevinci katlanarak artacak. Bu hediye tamamen duygulara hitap eden ve onun ne kadar değerli olduğunu ortaya koyan bir hediye oluyor. Dolayısı ile de almak için hiç düşünmeyin deriz. Hemen siparişinizi verirseniz aynı gün kargoya verilecek ve siz jet hızı ile hediyenizi sevdiğinize ulaştırabileceksiniz. Özellikle uzakta ki sevgiliye de gönderilecek ve onu şımartacak bir hediye olarak da düşünülebilir. Kalbimin Tek sahibine Hediye Sepetine biraz komedi, biraz romantizm, biraz aşk, biraz espri yani kısaca her şeyi kattık. Sizler de yakışacağını düşündüğünüz sevgilinize için hediyenizi sipariş edebilirsiniz.
   

  Kalbimin Tek Sahibine Hediye Sepeti İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Bu Hediye Sepeti Nasıl Hazırlanıyor? Sepet kırmızı renkli tülle sarılarak üzeri göz kamaştırıcı süslerle süslenerek şık bir hediye sepeti formunda sunuluyor.
  2 -) Hasır sepetin Ölçüsü: 23 x 25 cm.dir.
  3 -) Bu romantik hediye sepeti, hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilemktedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.