+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Karakalem Portre Resim

Karakalem Portre Resim

Ürün Kodu: T166
An anlamlı bakışları, gülen çehreyi, masum duran yüzü resmetmek ister misiniz? Daha doğrusu onu ona hediye vermeye ne dersiniz? Nasıl mı olacak? elbette Tek Kişilik Karakalem Portre Resim ile. Onun en güzel halini karakalem ile çizdirin ve ona hayatının en güzel hediyesini verin. Onun duvarını süsleyecek olan bu özel hediye profesyonel ellerde çizilecek ve gerçeğini aratmıyor olacak.
.
MODEL SEÇİNİZ:

Tek Kişilik

İki Kişilik

Üç Kişilik

Dört Kişilik

529,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (5)
 • ​Birden fazla veya tek kişilik karakalem portre resim sadece ona vermek için alınacak bir hediye mi olacak? elbette hayır. Bizce bu hediyeden kendinize sipariş vermelisiniz. Onun karakalem çalışmasını duvarınıza asarak her daim onu görmeye ne dersiniz? İşte sevginin gücü bu kadar büyük ve yoğun. Hatta sadece karşınızda ki kişiyi değil, kendi resminizi de kara kalem çalışması yaptırarak evinizin en güzel köşesinde sergileyebilirsiniz. 

  Kısaca ona ve kendinize harika bir hediye seçimi arıyorsanız Tek Kişilik Karakalem Portre Resim size hitap eden bir ürün olacaktır. Canlı gibi duran ve duyguları sizlere geçirtebilecek kadar sahici duran bu çizimler hem hediye verdiğiniz kişide çok anlamlı duygular hissettiriyor olacak hem de sizde. Çizilmesini istediğiniz bir fotoğrafı Bikolihediye’e ulaştırarak en kısa sürede çizilmesini ve hızlı kargo yapılmasını isteyebilirsiniz. Profesyonel karakalem çizimi, bir ömür saklanılacak bir hediyedir. Anlamlı hediyelerden olan Tek Kişilik Karakalem Portre Resim hiç olmadığı kadar gerçekçi ve duygu dolu olacak.

  Karakalem Portre Resim ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Sipariş vermek için yüksek çözünürlükte fotoğraf seçip, "Dosya Ekle" bölümünden yüklemelisiniz.
  2 -) Siparişinizi verdikten sonra, gönderdiğiniz fotoğraflar ressam ekibimiz tarafından incelenmektedir.
  3 -) Fotoğrafınız kalitesiz ise size telefonla ulaşılıp yeni bir fotoğraf göndermeniz istenmektedir.
  4 -) Karakalem ölçüleri: 30 x 42 Cm (A3 Kağıdı) ebatlarında olup, özel çerçevesi içinde gönderilmektedir.
  5 -) Ortalama 3 iş günü içerisinde resminiz çizilip kargoya teslim edilir. Sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde iş yoğunluğuna bağlı olarak resim teslim süresi 1-2 gün uzayabilmektedir.
  6 -) Önemlidir: Kişiye Özel Karakalem Resimlerde İADE alınmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.