Kişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı

Kişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı

Ürün Kodu: T388
Kitap okumayı seven bir tanıdığınıza verebilecek en özel hediye yine kitap ile alakalı olmalıdır. Kitap okurken ya da dersine çalışırken nerede kaldığını belli eden ayraçları bu kez en özel hale getirerek sizlere sunuyoruz. Kişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı ile ister Sevgilinize ister aile üyenize, isterseniz arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.
.
19,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Kişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı için 3 ayrı resim seçecek ve üst kısmına istediğiniz isimleri yazdırabileceksiniz. Oldukça dayanıklı ve kaliteli bir ayraç. Tamamen ona özel olarak yapılacak. Film şeridinde olması ise özel bir tasarımın oluşmasına katkı sağlıyor. Sıradan ayraçlar kullanması yerine ona özel olan bir ayraç kullanması, okuduğu şeyi daha keyifli kılmasına neden olacaktır. Öğrencilere uygun hediye olarak da düşünebilirsiniz, bolca kitap okumayı seven bir tanıdığınız için de düşünebilirsiniz.
   
  Çam sakızı çoban armağanı diyebileceğiniz oldukça özel bir seçin. Belki çok pahalı bir hediye değil ama çok özenli bir hediye olduğu kesin. Ucuz hediye almak isteyenler için Bikolihediye bunu sağlayarak sizlere bu Kişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı sunuyor. Artık kitap ve defterlerin vazgeçilmezi olacak olan ayraç ile kitap okumak için ayırmak zamanlar çok daha özel olacak. Özel tasarım hediyeler her zaman bir adım öne çıkar. Sizler de fark yaratmak ve bir kalbe dokunmak için hemen siparişinizi verebilirsiniz. Özellikle öğretmenler günü için de oldukça anlamlı bir seçim olsa gerek.
   

  Kişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün kişiye özel olarak hazırlanmakta olup, siparişiniz esnasında 3 adet fotoğrafınızı "Dosya Seç" butonuna tıklayarak yüklemeniz ve 2 isim belirtmeniz gerekmektedir.
  2 -) Kişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı, 3X13 cm. ölçülerine sahiptir.
  3 -) Kitap Ayracı ucunda bej tonlarında püskülleri bulunmaktadır.
  4 -) Bu ürün hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.