+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Fotoğraflı Buton Rozet

Kişiye Özel Fotoğraflı Buton Rozet

Ürün Kodu: 5461

İstediğiniz resme özel bir hediye almak İnanıyoruz ki arkadaşınıza kendisini oldukça özel hissettirecektir. Ayrıca kullanmaya bile kıyamayacağından emin olabilirsiniz. Hayranlığınızı gizleyemeyeceğiniz acayip güzel buton rozetler şimdi burada sizi bekliyor. En uygun fiyatlara bu buton rozetlerin sahip olabilir veya arkadaşlarınızın adresine hızlı kargo ile yollayabilirsiniz. O zaman gelin değerli zamanınızı hiç boş yere harcamayın ve arkadaşınıza Kişiye Özel Fotoğraflı Buton Rozet armağan edin.
.

39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sizi temin ederiz ki arkadaşlarınızı mutlu etme çabanız, bu özel buton rozetle başarıya ulaşacak. Artık şunu bir itiraf edelim. Hediye alacağımız kişi bizim için özel biri de olsa bütçemizi koruyarak ekonomik hediyeler bakıyoruz öyle değil mi? Devir ekonomik devri. Dolayısı ile de 20 TL altı ucuz hediye bakarak hem arkadaşlarınızı mutlu edecek hem de bizler çok zorlanmıyor olacağız. Üstelik öyle sıradan bir buton rozetle sırf vermek için değil, arkadaşlarınızı mutlu etmeye yetecek. Sizler böyle güzel bir hediye alarak arkadaşınıza karşı hem ince duygularınızı ortaya koyacak, hem de onun ne kadar özel biri olduğunu kendisine hissettirmiş olacaksınız.

  Buton rozetlerimizin şıklığı onu satın almanız için sizleri fazlasıyla cesaretlendiriyor olacak. Online alış veriş aleminin en bol modelli iğneli buton rozet çeşitliliği Bikolihediye'de. Sevimli, orijinal, şirin, çarpıcı ve tamamen kişiye özel rozet çeşitlerimizle her zevke hitap etmeye çalışıyoruz.

  Kişiye Özel Fotoğraflı Buton Rozet İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Okul çanta, bez çanta, pantolon, ceket gibi dilediğin alanda buton rozetle tarzını yansıt ve kendini ifade et.
  2 -) İğneli rozet metal yüzey üzerine koruyucu kaplanarak hazırlanmıştır ve baskı kalitesi birinci sınıftır.
  3 -) 44 mm genişliğinde 4,3 cm çapındadır. Arkasında yer alan iğnesi ile dilediğiniz alanda sergileyebilirsiniz.
  4 -) Kişiye özel ve tasarım iğneli rozet modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.
  5 -) kişiye özel tasarımlı iğneli rozet, yılbaşı hediyesi olarak ideal bir seçimdir.
  6 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Buton Rozet normal koşullarda hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
  7 -) Ürün için belirtilmiş fiyat, 1 adet iğneli rozet içindir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.