+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Fotoğraflı Duvar Saati

Kişiye Özel Fotoğraflı Duvar Saati

Ürün Kodu: T212
Bir evin dekorasyonu o ev ile ilgili tüyolar verir. Ne kadar canlı ve yaşanabilir bir ev olduğunun hissi dekorasyondan kolayca anlaşılır. Sizler de sevdiklerinize duvarlarını süsleyecek ve büyük bir keyifle kullanacağı Kişiye Özel Fotoğraflı Ve mesajlı Baskılı Duvar Saati ile onlara bir yaşanmışlık katmak istemez misiniz? Hatta kendiniz için de sipariş edebilir ve duvarlarınızı bu özel saat ile süsleyebilirsiniz.
.
269,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Bir evde saat olmazsa olmazlardan. İşte bu sebeple biz de bu yıl ona Kişiye Özel Fotoğraflı Ve mesajlı Baskılı Duvar Saati almanızı öneririz. Hem ona çok özel bir seçim yapmış olacak hem de duygu dolu bir hediye sipariş etmiş olacaksınız. Muhtemelen verdiğimiz hediye odanın en duvarında yerini alıyor olacak. Her bakıldığında ise keyifle hatırlanacak hoş bir anı bırakıyor olacaksınız.
   
  Oldukça kaliteli baskı ile yapılan ve çok etkileyici bir tasarıma sahip olan Kişiye Özel Fotoğraflı Ve mesajlı Baskılı Duvar Saati ile hem uygun fiyata hediye almanın hem de kişiye özel hediye almanın keyfini aynı anda yaşıyor olacaksınız. Aile büyüklerinize, sevdiğiniz kişiye, arkadaşınıza kısaca çok geniş bir kitleye ona özel bir hale getirip hediye edebilirsiniz. Ona söylemek istediğiniz ufak notunuzu ve saate döşenmesini istediğiniz fotoğrafınızı da iletebilirsiniz. Tam anlamı ile kişiye hitap edebilecek ev beğenebilecek bir hediyeyi sipariş etmiş olacaksınız. Üstelik aynı gün kargo ile de hiç beklemeden hediyenizi alabileceksiniz.
   

  Kişiye Özel Fotoğraflı Duvar Saati ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Duvar Saati üzerine göndereceğiniz fotoğraflar Sublimasyon Baskı Tekniği ile uygulanır
  2 -) Ürün HDF malzemeye sahiptir ve 27 cm. çapındadır.
  3 -) Duvar Saati 1  Adet AA boy pil ile çalışmaktadır.
  4 -) Bu ürün için ilan edilmiş satış fiyatına Pil dahil değildir.
  5 -) Duvar Saati siparişi verirken, duvar saatini kişiye özel hale getirmek için 1 adey fotoğrafınızı eklemeyi ve 25 karakteri geçmeyecek şekilde mesajınızı yazmayı unutmayınız.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.