Kişiye Özel İsim Yazılı Termos Mug

Kişiye Özel İsim Yazılı Termos Mug

Ürün Kodu: T228
Özellikle kahve tiryakisi ya da çay tiryakisi sevdikleriniz var ise sizlere harika bir hediye önerimiz var. Kişiye Özel İsim Yazılı Termos Mug ile ona en çok sevdiği içeceği her daim sıcacık içmesi için fırsat tanımış olacaksınız. Bizce bundan daha güzel bir hediye seçimi olamaz. Özellikle sabahları çok erken kalkıp yol alanlar ya da iş yerinde sürekli elinin altında içeceği olsun isteyenler için bu kişiye özel termos bardak kullanışlı hediye olarak talep görüyor olacak.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Kişiye Özel İsim Yazılı Termos Mug uzun yolculuklarda da hediye verdiğiniz kişinin eli ayağı olacak.  Hem çok kolay tutuş özelliği hem de sadece ona özel oluşu hediyeyi daha kullanışlı ve özel kılıyor. Şaşırtıcı bir hediye olduğunu çok kolaylıkla söyleyebiliriz. Bizce sizin bu kadar özenli ve özellikle sadece ona özel bir hediye seçeceğinizi tahmin edemiyordur. İşte hediyeniz ile şaşırtmak bu olsa gerek. Görünce bayılacağı kadar güzel ve işlevsel olan bu termos bardak ile hediye hedefini tam 12’den vurmuş olacaksınız.
   
  Ofis hediyeleri arasında en çok beğenilenlerden biri olan Kişiye Özel İsim Yazılı Termos Mug iş arkadaşlarınıza, aile üyelerinize, dostunuza ya da sevgilinize yani herkese alınabilecek bir hediyedir. Üstelik hiçbir neden yokken bile hediye edebileceğiniz bir hediye. Doğum günü hediyesi, yeni yıl hediyesi, terfi hediyesi yani her özel güne ayak uyduran ve çok yakışacak bir hediyeden bahsediyoruz.
   

  Kişiye Özel İsim Yazılı Termos Mug İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Üründe kullanılan materyal: Termos içi sert plastik malzemeden imal edilmiş olup, insan sağlığı açısından zararlı maddeler içermez! Termosun dışında sert akrilik malzeme bulunmaktadır.
  2 -) Sıcak ve soğuk içeceklerinizi aynı sıcaklık değerleri ile uzun bir süre muhafaza edebilir. 
  3 -) Ürün kişiselleştirme; termosun dışında bulunan sert şeffaf akrilik malzeme içerisindeki fotoğraf kağıdına yapılmaktadır. Baskılar kaliteli ve canlı bir şekilde yapılmaktadır.
  4 -) Sporda, ofiste, evde, Uzun yolculuk veya seyahatlerinizde kullanım için idealdir. 
  5 -) Ürün Ölçüleri: 19 cm uzunluk ve 7 cm genişliğe sahiptir. 
  6 -) Siyah zeminli isme özel teremos bardak & Mug , hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.