Kişiye Özel QR Code Erkek Yüzüğü

Kişiye Özel QR Code Erkek Yüzüğü

Ürün Kodu: T225
Bir erkeğe alınacak en güzel hediye kesinlikle çok orijinal ve özel bir hediye olmalıdır. Erkekler aslında karşı taraftan hediye beklentisi içine pek girmezler ama hediye geldiğinde kendilerini çok özel ve mutlu hissederler. Dolayısı ile de sizler de erkek arkadaşınıza hediye almak istiyorsanız ona özel bir hediye seçimi yapabilirsiniz. Kişiye özel qr code erkek yüzüğü ile onu hem şaşırtabilir hem de orijinal hediye vermenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.
.
MODEL SEÇİNİZ:

9

10

11

12

52,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Peki nedir bu kişiye özel qr code erkek yüzüğü? Qr code dediğiniz, içine dilediğiniz belgeleri ya da yazıyı saklayabileceğiniz özel bir kodu tanımlamasıdır. Sizler bunu yüzük halinde ona sunacak ve onun qr okutması ile de vermek istediğiniz mesaja kolaylıkla ulaşıyor olacaktır. Hediyeyi aldığı an kısa bir şaşkınlık yaşayacağını düşünüyoruz ama sonrasında hediyenin esprili ve özel yanını gördüğünde oldukça sevinecek.
   
  Kişiye özel hediye almak istiyor ama bunun yanı sıra çok da bilinen bir seçim olmasın diyorsanız kişiye özel qr code erkek yüzük modeline mutlaka bakmalısınız. Hem güzel tasarımı hem de sizin istediğiniz kısa bir mesaj içermesi ile yüzük farkını zaten hemen ortaya koyuyor olacak. Sizler de yüzük içine hangi mesajın qr kod ile yazılmasını istiyorsanız alım sırasında belirtebilirsiniz. Erkek kardeşinize hediye, sevgilinize hediye, babanıza hediye ya da erkek iş arkadaşınıza hediye olarak alınabilir. Yani bu hediyeyi alacağınız kişiye özel bir not ile hazırlatıp dilediğinizde hediye verebilirsiniz.
   

  Kişiye Özel QR Code Erkek Yüzüğü İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Yüzük siyah renkte olup paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  2 -) Üzeri ışık yansıtmayan mat kaplamadır.
  3 -) Lütfen siparişiniz esnasında yüzük boyunu belirtiniz. 9 - 10 - 11 - 12  yüzük ölçüleri bulunmaktadır.
  4 -) Kişiselleştirme nasıl yapılıyor? Yüzük üzerine lazer kazıma yöntemi ile yazı veya görseller işlenmekte olup asla silinmez özelliktedir.
  5 -) Özel hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.
  6 -) Kişiye Özel QR Code Erkek Yüzüğü hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.