Makas Şeklinde Kalem

Makas Şeklinde Kalem

Ürün Kodu: T497
Çılgınlıkları seviyorsanız bu kesinlikle hediye seçimlerinize yansır diye düşünüyoruz. Çılgın hediye fikirleri arıyorum diyorsanız makas şeklinde kalemden daha çılgın seçenek ne olabilir ki? Öğrenciye hediye, arkadaşa hediye, patrona hediye iş arkadaşına hediye yani kısaca sizin için espriyi seven herkese bu komik kalem modelini alabilirsiniz. Paketi ilk açtığında ve makası gördüğünde ne alaka diye düşünebilir ama işin gerçeğini öğrenince çok eğleneceği kesin.
19,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Sizler de kendiniz için bu Makas Şeklinde Kalem siparişi verebilirsiniz. Okulda ya da işte tam bir şey yazmanız gerektiğinde bu makası çıkarttığınızda herkes kısa süreli bir şok olacak. Sizin makasla yazmaya başladığınızı gördüklerinde ise çok eğlenecekler. Amaç biraz eğlenmek, biraz moral bulmak değil mi? Karmaşadan ve yoğunluktan sıkılanlar için bu komik hediyeler her zaman güzel bir soluklanma durağı oluyor.
   
  Sizler de ucuz fiyatı ile Makas şeklinde Kalem modelini sipariş ederek dilerseniz hediye edebilir, dilerseniz kendiniz kullanabilirsiniz. Tasarım hediyelerden hoşlanıyorsanız ve farklı kalem modelleri arıyorsanız bundan daha iyisini bulacağınızı düşünmüyoruz. Tükenmez kalem şeklinde tasarlanan kalem iş hayatında da ve okul hayatınızda elinizden hiç düşmüyor olacak.
   

  Makas Şeklinde Kalem İle İlgili Olarak Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün, gerçek bir makas  olmayıp, makas tasarımına sahip bir tükenmez kalemdir. 
  2 -) Kalem mavi yazmaktadır.
  3 -) Sert plastik malzemeden yapılmıştır.
  4 -) Makas Şeklinde Kalem, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde AYNI GÜN KARGOYA TESLİM edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.