sadsad x
asdasd

Mini Mesaj Şişeleri

Mini Mesaj Şişeleri

Ürün Kodu: T224
Ben duygumu ona iletemiyorum ya da söylemek istediğim şeyleri bir türlü dile getiremiyorum diyorsanız o halde sizin yerinize Mini mesajlı Şişeleri konuşturmaya ne dersiniz? Oldukça şirin ve çok tatlı bir süsleme ile içinde yer alan notu sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir hediye olacak. Sadece sevgiliye olarak düşünmeyin. İçine dilediğiniz bir notu yazdırarak nikah şekeri olarak bile hediye edebilirsiniz. Yani siz bu hediyeyi kendinize göre kişileştirilebilir ve özel bir hale getirebilirsiniz.
MODEL SEÇİNİZ:

Uğur Böcekli

Nazar Boncuklu

Kalpli Şişe

9,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Mini Mesaj Şişeleri kişiye özel bir hal alıyor içinde yazılmasını istediğiniz notu yazabilmeniz için kırmızı kağıdınızı içine hapsediyoruz. Hediyenize kendiniz daha fazla anlam katarak yani el yazınız ile dilediğiniz notu iliştirerek ona hediye edebilirsiniz. Siz kimin açmasını istiyorsanız hediyenizi ona vererek biraz sır dolu ama çok eğlenceli bir hediye sunabilirsiniz.
   
  Kısaca Mini mesaj Şişeleri sizin yerinize konuşan bir tercüman gibi olacak. Hediyeniz ufak ama etkili bir anlam içeriyor diye düşünüyoruz. Ucuz hediyelerden olan bu mesaj şişeleri farklı konseptlerde sizlere sunuluyor. Uğur böcekli nazar boncuklu ya da kalpli seçeneklerden birini seçebilirsiniz. Alçağınız bir başka hediyenin yanına ek olarak koyabileceğiniz ya da tek başına bile verebileceğiniz türden bir hediye olması talep görmesine neden oluyor. Sizler de aynı gün kargo olacak bu hediyeniz ile artık karşı tarafa açılmaya hazırlanın deriz.
   

  Mini Mesaj Şişeleri İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) 7 cm. yüksekliğe sahip Mini Mesaj Şişeleri camdan üretilmiştir.
  2 -) Şişenin ağzında mantar tıpası bulunmakta olup, çevresi kurdele ile sarılıdır.
  3 -) İçerisinde renkli drajeler ve mesaj kağıdı yer almaktadır.
  4 -) Ürüne ait ilan edilmiş olan yukarıdaki fiyat, 1 adet Mini Mesaj Şişesi için geçerlidir. 
  5 -) Mini Mesaj Şişeleri Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.