Mutlu Aşıklar Karikatürlü Puzzle

Mutlu Aşıklar Karikatürlü Puzzle

Ürün Kodu: T622
Aşk biraz oyun değil mi? Eğlenceli ama bir o kadar romantik bir oyun. Biz de ilişkinizin içine biraz daha eğlence ve oyun katmak istedik. Sizlere Mutlu Aşıklar Karikatürlü Puzzle oyununu sunduk. Fotoğrafınızdan oluşan bu karikatürlü puzzle çok ama çok eğlendirecek. Özellikle puzzle seven bir sevgiliniz varsa bu hediye kaçmaz diyoruz.
.
59,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Puzzle sizin fotoğrafınızdan ve isimlerinizden oluştuğu için çok ama çok özel. Yeni yıl hediyesi olarak tam aranılan kan olmalı. Eğlenceli bir hediye vermek istiyorum diyenler için daha iyisi olamaz diye düşünüyoruz. Çok ucuz fiyatı da sizi almaya teşvik ediyor olacak. Tam 130 parçadan oluşan bu puzzle uzun süren keyifli bir oyun olacak. Bakalım sevgiliniz sizi kaç dakikada ortaya çıkarabilecek. Hatta aranızda dakika tutarak keyifli bir oyun haline de getirebilirsiniz. Dikkat çeken bir hediye olacağı kesin. Fark yaratmak istiyorsanız ve biraz da komik yanınızı göstermek istiyorsanız Mutlu Aşıklar Karikatürlü Puzzle ürününü mutlaka almalısınız. Sevgilime değişik hediye ne alabilirim sorusu yerine hemen puzzle hediyenizi alarak kararınızı verebilirsiniz.
   

  Mutlu Aşıklar Karikatürlü Puzzle İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Puzzle 130 parçadan oluşmakta olup, 30 X 40 cm. ölçülerine sahiptir.
  2 -) Arkasında bulunan destek ayakları sayesinde masa üzerinde ya da düz olan tüm yüzeylerde sergilenebilir.
  3 -) Mutlu Aşıklar Karikatürlü Puzzle, hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir. 
  4 -) Lütfen Dikkat; karikatür çalışmasının daha kaliteli olabilmesi için yükleyeceğiniz fotoğrafın ön cepheden çekilmiş olmasına ve net bir fotoğraf olmasına önem gösteriniz.
  5 -) Yapboz yüzeyindeki çalışma elle bir karikatür çizimi olmayıp, bilgisayar programları aracılığıyla karikatür çalışması yapılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.