sadsad x
asdasd

Seni Seviyorum Fotoğraflı Buzdolabı Magneti

Seni Seviyorum Fotoğraflı Buzdolabı Magneti

Ürün Kodu: T967
Bazen küçük bir magnet bile sevdiğinizi söylemenin en kolay yolu olabilir. Onu önemsediğinizi ve sevdiğinizi gösteren bu küçük detaylar aynı zamanda sizi duygusal yönünüzü de ortaya koyuyor olacak. Özellikle buzdolabı magnet koleksiyonu yapan bir sevgiliniz varsa bu konuda çok daha şanlısınız. Bu alacağınız yeni magnet ile onu can evinden vurabileceksiniz. Seni Seviyorum Fotoğraflı Buzdolabı Magneti sade ve şirin teması ile tam olarak aşkınızı canlandırıyor olacak.
.
12,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sizler de Seni Seviyorum Fotoğraflı Buzdolabı Magneti ile kız arkadaşınızı ya da erkek arkadaşınızı şımartabilirsiniz. Hatta henüz ayrı evlerde yaşıyorsanız iki adet sipariş vererek her ikiniz de buzdolabınızın üzerini süsleyebilirsiniz. Magnetin üzerine hem sizin bir fotoğrafınız basılacak hem de isimleriniz, tarihiniz ve ufak bir mesajınız. Başlı başlına size özel bir magnet olacak.
   
  Bu özel magnet tasarım çok pahalıdır alamam diye düşünebilirsiniz ama fiyatını görünce adeta şaşırıyor olacaksınız. Çok ucuza sunduğumuz bu kişiye özel fotoğraflı magnet ile harika bir hediye vermiş olacaksınız. Büyük ve kullanışlılığı olmayan hediyelerin çok ötesinde, küçük ve şirin ama aynı zamanda anlamlı ve aşk dolu bir hediye sunuyor olacaksınız. Buzdolaplarınızı artık aşk ile süslemenin zamanı geldi de geçiyor bile.
   

  Seni Seviyorum Fotoğraflı Buzdolabı Magneti İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün doğal taştan yapılmış olup, 5 x 8 cm ölçülerindedir. Taş 1 cm. kalınlığa sahiptir.
  2 -) Baskılar taş üzerine süblime baskı tekniği ile yapılır. Doğal taş üzerinde baskılar canlı ve kalitelidir.
  3 -) Arkasında yer alan mıknatısı sayesinde buzdolabı kapağınıza rahatlıkla tutunabilir. Dilerseniz metal diğer tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz.
  4 -) Seni Seviyorum Fotoğraflı Buzdolabı Magneti hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.