Sevgililer Günü Hediyesi Aşk Defteri

Sevgililer Günü Hediyesi Aşk Defteri

Ürün Kodu: T856
Sevgililer gününden ona hediye edeceğiniz en güzel şeyler duygularınız olacak. Söz uçar yazı kalır diye de boşuna dememişler. Sizler için sevgililer Günü Hediyesi Aşk defteri tasarımı yapmak istedik. Sevgilinize kapağında beraber olduğunuz bir fotoğrafı bastırarak, dilerseniz içine de duygularınızı yazarak hediye edeceğiniz çok hoş bir anı olacak.  Dilerseniz tamamen bir anı defteri olarak oluşturabilir ya da, boş olarak ona hediye ederek ajanda olarak da kullanmasını sağlayabilirsiniz.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sevgililere Özel Defter tasarımları özellikle anlamlı hediyelerin arasında yer alıyor. Kapağının sizinle süslenmesi hediyeye anlam katan en önemli detay. Sıradan bir defter bile ne kadar anlamlı, ne kadar romantik olur? Sevgililere özel tasarımlı defter ile en romantik hediye olacağı kesin. Kalın kapak olması nedeni ile oldukça dayanıklı ve kullanışlı bir hediye olacak. Üzerine ufak bir notunuzu ve isimlerinizi de yazdırabileceksiniz.
   
  Ucuz sevgililer günü hediyesi arayanlar için, kalıcı hediye arayanlar için kısaca sevgililer günü hediyesi olarak önerimizdir. Tasarım defterlerden hoşlanan sevgiliniz için yapacağınız bu sürpriz onun çok hoşuna gidecektir. Her zaman kullanacağı ve çantasından ya da kütüphanesinden ayırmayacağı bir hediye olacak. Hemen siparişinizi verin ve çiftlere özel tasarım olan bu hediyeye kavuşun.
   

  Sevgililer Günü Hediyesi Aşk Defteri ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) 50 adet çizgisiz sayfalardan oluşan spiralli defterin ölçüleri 18 X 12,5 cm.dir. 
  2 -) Sevgili defteri kapağı, kaliteli HDF malzemeden yapılmış olup, pürüzsüz ve parlaktır.
  3 -) Ürün kişiselleştirme defter kapağı üzerine kalıcı bir baskı tekniği olan süblimasyon yöntemi ile yapılmaktadır.
  4 -) fotoğraflı ve isme özel defter kapağını size özel hale getirebilmemiz için siparişiniz esnasında ürün kişiselleştirme alanlarını doldurmanız gerekmektedir.
  5 -) fotoğraflı ve isme özel sevgili defteri 50 adet kaliteli çizgisiz sayfadan oluşmaktadır.
  6 -) Şiir veya hikaye yazmak, gazete kupürleri ile süslemek ya da sevgili günlüğü tutmak için idealdir.
  7 -) Defterin spiral telleri ( Kapağı ve sayfaları spiral tel ile tutturulmuş) sayfalarının daha rahat çevirilmesine ve daha kolay yazım imkanı sağlar.
  8 -) Sevgililer Günü Hediyesi Aşk Defteri, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.