+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Yakışıklı Kovboy Karikatürlü Defter

Yakışıklı Kovboy Karikatürlü Defter

Ürün Kodu: 4315

Karikatürlerinizle özdeşleşecek olan bu esprili defter, arkadaşınıza büyük bir sevinç yaşatmaya hazırlanıyor. Kişiye özel tasarım defterlerle adeta zirveyi zorluyoruz. Doğum gününde arkadaşınıza alacağınız karikatür baskılı defterle onun ilgisini çekecek harika sürprizler yapabileceksiniz. Kişiye özel bu defterle arkadaşınızın yüzünü güldürecek tasarım defterleri kaçırmayın. Şimdi Faydalanacaklarınızın Oldukça özel hale geldiğini söyleyebiliriz. Arkadaşlarınızı mutlu etmenin en kolay hali ile tanışın.
.

169,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Erkek arkadaşa hediye seçiminde, arkadaşınızın kendisini özel hissettirecek ve aynı zamanda da günlük yaşamda da ona eşlik edecek bir seçimde bulunmak istiyorsanız, Yakışıklı Kovboy Karikatürlü Defter ihtiyacınızı çok doğru şekilde karşılayacaktır. Klişeleşmiş bir hediye erkek arkadaşa alınmaz. Doğum günü hediyesi olarak erkek arkadaşa alınabilecek hediyeler nelerdir veya arkadaşıma doğum gününde ne alabilirim diye aylardır düşünüyorsanız, bu düşüncenize son verecek defter modeli ile tanışmanızın tam vakti.

  Erkek arkadaşa ne hediye alınır dediğinizde size bir tık uzaktayız. Ayrıca binlerce farklı hediye alternatifi ile de karşınızdayız. Mesela tamamen arkadaşınıza özel tasarlanacak bir deftere ne dersiniz? İnanıyoruz ki arkadaşınızı bu defter çok mutlu edecek. Doğum günü için rahatlıkla tercih edebileceğiniz tasarım defterimiz için zevkinize uygun modele karar verin ve sonraki aşamada beğendiğiniz defter üzerine ekleyeceğiniz doğum günü kart mesajınızı düşünün. Ayrıcalıklıların dünyasında emsalsiz deneyimleye imza atacaksınız. Artık arkadaşınıza hediye almanın en kolay hali ile tanışacaksınız. Faydalanacaklarınızın Oldukça özel anlamlar ifade ettiğini belirtelim.

  Yakışıklı Kovboy Karikatürlü Defter İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Tasarım spiralli defterin ölçüleri 18 X 12,5 cm.dir.
  2 -) Karikatürlü kapağı, kaliteli HDF malzemeden yapılmış olup, pürüzsüz ve parlaktır.
  3 -) Kişiye özel defter modellerinde ürün kişiselleştirme defter kapağı üzerine kalıcı bir baskı tekniği olan süblimasyon yöntemi ile yapılmaktadır.
  4 -) Kişiye özel modeller için defter kapağını size özel hale getirebilmemiz için siparişiniz esnasında ürün kişiselleştirme alanlarını doldurmanız gerekmektedir.
  5 -) karikatür baskılı defter 50 adet kaliteli çizgisiz sayfadan oluşmaktadır.
  6 -) Şiir veya hikaye yazmak, gazete kupürleri ile süslemek ya da sevgili günlüğü tutmak için idealdir.
  7 -) Defterin spiral telleri ( Kapağı ve sayfaları spiral tel ile tutturulmuş) sayfalarının daha rahat çevirilmesine ve daha kolay yazım imkanı sağlar.
  8 -) Yakışıklı Kovboy Karikatürlü Defter, normal koşullarda hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.