+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Zarif Kadın Karikatürlü Işıklı Fanus Biblo

Zarif Kadın Karikatürlü Işıklı Fanus Biblo

Ürün Kodu: 14089

Kalbinin en iyi doktoru onun yanında! Bu ışıklı fanus biblo, sevdiğiniz kadın kalp doktoruna özel bir hediye olacak. Hem orijinal hem de dokunaklı bir armağan, her gün çalışırken odasını süsleyecek. Peri led ışıkları, fanusun içini sihirli bir atmosferle doldurur. Bu romantik aydınlatma, her geceyi özel kılar.
.

354,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Zarif Kadın Karikatürlü Işıklı Fanus Biblo İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  ** Fanus içerisinde karikatürlü Biblo. Fanus ölçüsü Yükseklik 20 cm. Çap 12 cm. Akrilik malzemeden yapılmıştır.
  ** Alt kaide kısmı sert plastik malzemeden yapılmıştır. İsim veya mesajınız, parlak fotoğraf kağıdına işlenerek, kaide üzerine yapıştırılmaktadır.
  ** Karikatür baskısı parlak MDF yüzeyine uygulanmaktadır. Biblo ölçüleri ortalama 13 veya 15 cm yüksekliğindedir.
  ** Fanus içerisinde peri led ışıkları yer almakta olup, kaide kısmının alt tarafında açma kapama düğmesi ile istediğiniz zaman ışıklarını açabilirsiniz. 3V yassı pil ile çalışmaktadır.
  ** Zarif Kadın Karikatürlü Işıklı Fanus Biblo hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde Aynı Gün Kargoya teslim edilmektedir.
  ** Lütfen Dikkat; karikatür çalışmasının daha kaliteli olabilmesi için yükleyeceğiniz fotoğrafın ön cepheden çekilmiş olmasına ve net olmasına önem gösteriniz.
  ** Ürünler üzerindeki karikatür çalışması elle çizim olmayıp, bilgisayar programları aracılığıyla karikatür çalışması yapılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.