+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Zengin Adam Karikatürlü Puzzle

Zengin Adam Karikatürlü Puzzle

Ürün Kodu: 4466

Karikatür baskılı puzzle veya kişiye özel puzzle'ların en modern modellerini kategorilerimizde bulabileceğiniz Bikolihediye, sizlere en estetik ve kaliteli puzzle hediyesi seçebilme fırsatlarını sunuyor. Arkadaşlarınızı mutlu etmenin birçok yolu olsa da en prestijli ve kalıcı mutluluklar kişiye özel hediyelerle sağlanır. Karikatürüne özel olması arkadaşını derinden etkileyecek olan bu yapbozla kendisini ne kadar da değerli hissedebileceğine siz bile inanamayacaksınız. Onun için doğum günü bu hediye sayesinde unutulmaz olacaktır.
.

199,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Karikatür baskılı puzzle, tercih edebileceğiniz ürünler arasında yerini alabilir. Gelin siz de orijinal tasarımlarla hazırlanıp, en güzel hediye kutusu sunumlarıyla arkadaşlarınıza ulaştırılacak karikatür baskılı puzzle'lar ile tanışın. En güzel doğum günü alış veriş tecrübesini ise bizimle yaşayın. Bizi biz yapan duygulardan olan sevgimizi göstermek için sadece hediye almaya gerek yok. Sıcak bir sarılma bile aslında duyduğunuz aşkı en güzel şekilde anlatacak durumlardandır. Harika hissettirecek olan armağanlardan daha değerli bir yer bile tutabilir. Çünkü kalpleri yakınlaştıracak olan davranışlardan biridir. Sizler de arkadaşlarınız için tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

  Gözünüz arkada kalmasın zira bu puzzle'nin arkasında Bikolihediye kalitesi var. Sıradan armağanlar eskide kaldı. Kalbini kazanmak istediğiniz arkadaşınıza özel gününü kutlamak için işte size en güzelinden esprili bir hediye fırsatı. Zengin Adam Karikatürlü Puzzle adeta sizin kendi ellerinizden arkadaşınız için tasarlamış olduğunuz anlamlı bir hediye kadar anlamlı olacak. Çünkü bu karikatürlü puzzle'i siz tasarlıyorsunuz. Yaşasın. Aklınızdaki puzzle'i Bikolihediye farkıyla buldunuz. Arkadaşlarınızı mutlu etme amacınıza şimdi bir tıkla hemen ulaşabilirsiniz. Çok sevdiğiniz arkadaşınızın ayaklarını yerden kesecek olan bu puzzle'nin en dikkat çeken özelliği elbette ki kişiye özel olması.

  Zengin Adam Karikatürlü Puzzle İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün 130 parçadan oluşmakta olup, 30 X 40 cm. Ölçülerine sahiptir.
  2 -) Arkasında bulunan destek ayakları sayesinde masa üzerinde ya da düz olan tüm yüzeylerde sergilenebilir.
  3 -) Zengin Adam Karikatürlü Puzzle, normal koşullarda hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
  4 -) Lütfen Dikkat; karikatür çalışmasının daha kaliteli olabilmesi için yükleyeceğiniz fotoğrafın ön cepheden çekilmiş olmasına ve net bir fotoğraf olmasına önem gösteriniz.
  5 -) Ürün yüzeyindeki çalışma elle bir karikatür çizimi olmayıp, bilgisayar programları aracılığıyla karikatür çalışması yapılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.