+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Canım Babama Sevgiler Konsept Kutu

Canım Babama Sevgiler Konsept Kutu

Ürün Kodu: T1178
Babalar için çok özel ve vip bir hediye oluşturmak istedik. Daha ilk aşama olan kutusu bile çok özel ve ilgi çekici. Her detayını düşünerek tasarladığımız bu hediye kutusu babanızı tam kalbinden vuracak. O sizden gelecek ufacık bir hediyeyi bile kalbinde büyütürken, böylesine özel bir hediye ile karşılaşması çok daha anlam yaratacak.
.
1.099,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Canım babama sevgiler konsepti çok özel tasarımı ile karşınızda mermer tasarımı gibi yapılan kutusu bile saklanmaya değer bir hediye olacak. İçinden çıkacak olan ürünlerde ona özel izler bulduğunda çok daha gururlanıyor olacak. Takmaktan keyif alacağı kol düğmelerinde baş harfi yer alacak, keyifle giyeceği çorabında canım babam yazacak. Çakmağında ve cüzdanında yine kendi ismi kazılmış olacak. Bu bir baba için en güzel ve en özel hediye değil de nedir? Bir değil birçok hediyeyi aynı anda en içten duygularınız ile babanıza ulaştırıyor olacaksınız. Hem babalarınız hem de kayınpederleriniz için bu çok şık hediyeyi almalısınız. Hayatta henüz kendi hediyesini alamayacak kadar küçük bir çocuğa sahipseniz, onu yerine babasının hediyesini eşi olarak siz alabilir ve gururlandırabilirsiniz. Babalar günü hediyesi olarak ya da babaya doğum günü hediyesi olarak fark yaratacak düzeyde bir hediye diyebiliriz.

  Canım Babama Sevgiler Konsept Kutu ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Hediye kutusu içerisinde 4 parça ürün yer almaktadır. 
       ** 1 Adet İsme özel deri cüzdan
       ** 1 Adet Babanızın ismine özel çorap
       ** 1 Adet Babanızın ismine özel gazlı çakmak. Gazı bittiğinde dolum yaptırılabilir.
       ** 1 Adet Babanızın İsim ve soy isim baş harflerine özel gömlek kol düğmesi. Şık aksesuar kutusunda.
  2 -) Kutu Ölçüleri: 35 X 25 X 11 cm.'dir. Harika bir sunuma sahip olan bu özel hediye kutusuyla Babanıza Anlamlı bir Babalar Günü sürprizi yapabilirsiniz.
  3 -) Kutu içerisinde Z kesim diye adlandırılan kırpıntı süs kağıtları yer almaktadır. Bu şekilde hediye kutusu içerisindeki ürünler daha zarif bir görünüme kavuşur.
  4 -) Canım Babama Sevgiler Konsept Kutu, hafta içi saat 14.00'a kadar vereceğiniz siparişlerinizde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

  Babalar günü için bu hediyelerimizi de beğeneceğinizi düşünüyoruz; https://www.bikolihediye.com/babalar-gunu-hediyeleri
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.