Fotoğraf Makinesi Tasarımlı Anahtarlık

Fotoğraf Makinesi Tasarımlı Anahtarlık

Ürün Kodu: T217
Özel bir gün olmasına bile gerek kalmadan alıp sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kadar ekonomik ve çok şirin bir hediye ile tanışmaya var mısınız? Rengarenk tasarımları ile anahtarlık olarak tasarlanan bu fotoğraf makinesi tasarımı özellikle fotoğrafçılığa heves eden ya da ilgi alanı içinde yer alan kişilere çok güzel bir sürpriz olacaktır.
MODEL SEÇİNİZ:

Siyah

Sarı

Pambe

Mavi

Yeşil

14,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Fotoğraf makinesi tasarımlı anahtarlık kolaylıkla kullanım imkanı veren ve ilgi çekici renkleri ile de sürekli göz önünde olan bir anahtarlık olacak. Zaten bir anahtarlıkta da aranılan özellikler bunlar değil mi? Kaliteli ve özel tasarımı ile sevdikleriniz için çam sakızı çoban armağanı bir hediye ile onları mutlu etmeniz çok kolay olacak. Sadece onlara mı? Elbette hayır. Kendiniz için de sipariş vererek kendi kendinizi şımartmaya ne dersiniz?
   
  Küçük ama işlevsel, şirin ve kaliteli bir anahtarlık kim istemez ki? istediğiniz rengi sipariş edebilir ve hızlıca kargo yapılmasını sağlayabilirsiniz. Hatta bizce bu uygun fiyatı kaçırmayın ve tüm renklerini sipariş ederek sevdikleriniz için ufak bir jest yapmış oluverin. Hediyenin boyutuna ya da fiyatına aldırış etmeyen dostluklara sahipseniz zaten dünyanın en şanslı insanısınız demektir. Biz de hediyenin manevi değerine önem veren Bikolihediye olarak sizlere en özel hediyeler ile ulaşmaya devam ediyoruz. Fotoğraf makineli anahtarlık tasarımında da bunu baz aldık.
   

  Fotoğraf Makinesi Tasarımlı Anahtarlık İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün fotoğraf makinesi / Camera şeklinde tasarlanmış bir anahtarlık modelidir.
  2 -) Sert plastik malzemeden yapılmıştır.
  3 -) Anahtarlık ölçüleri 5 x 4 cm. dir.
  4 -) Fotoğraf Makinesi Kamera Tasarımlı Anahtarlık, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.