Kişiye Özel Fotoğraflı Öğrenci Defteri

Kişiye Özel Fotoğraflı Öğrenci Defteri

Ürün Kodu: T598
Özellikle okula yeni başlayan öğrencileri eğitim dönemini hazırlamak biraz zorlu bir süreç olabilir. Onlara bu yolda manevi olarak çok fazla destek verdiğinizi çok iyi biliyoruz. Bikolihediye olarak bizler de öğrenciler için tasarlanacak özel bir hediye sunmak istedik. Onların gururunu okşayacak, .ok hoşlanacakları Kişiye Özel Fotoğraflı Öğrenci Defteri ile çok eğleneceği kesin. Onun için özel olarak hazırlanan bu deftere not almak çok daha keyifli olacak.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • İlkokul öğrencisine hediye, ortaokul öğrencisine hediye, lise öğrencisine hediye olarak mutlaka alınabilir. Hatta üniversite öğrencisine hediye olarak bile çok hoş bir jest olacaktır. Hem üzerinde onun fotoğrafının baskısı olacak hem onun ismi yazacak hem de dilerseniz ufak bir not ay da okul ismini yazdırabileceksiniz. Hem kalabalık karmaşasında bile kaybolmayacak bir defter satın almış olacak hem de defteri çok daha özel hale getirmiş olacaksınız. Öğrenciye hediye olarak ebeveynleri ya da bir arkadaşı olarak hediye verebilirsiniz. Bittiğinde bile mutlaka saklanılacak ve hatıra bırakacak bir hediye olacaktır. Bir deftere bile onun adını ve fotoğrafını bastıracak kadar çok sevdiğinizi göstermeniz bizce duygu dolu anların yaşanmasına katkı sağlayacak.
   

  Kişiye Özel Fotoğraflı Öğrenci Defteri İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) 50 adet çizgisiz sayfalardan oluşan spiralli defterin ölçüleri 18 X 12,5 cm.dir. 
  2 -) Defter kapağı, kaliteli HDF malzemeden yapılmış olup, pürüzsüz ve parlaktır.
  3 -) Ürün kişiselleştirme defter kapağı üzerine kalıcı bir baskı tekniği olan süblimasyon yöntemi ile yapılmaktadır.
  4 -) Defter kapağını size özel hale getirebilmemiz için siparişiniz esnasında ürün kişiselleştirme alanlarını doldurmanız gerekmektedir.
  5 -) 50 adet kaliteli çizgisiz sayfadan oluşmaktadır.
  6 -) Defterin spiral telleri ( Kapağı ve sayfaları spiral tel ile tutturulmuş) sayfalarının daha rahat çevirilmesine ve daha kolay yazım imkanı sağlar.
  8 -) Öğrenci Tasarımlı Defter hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.