Kişiye Özel Romantik Aşıklar Minyatür Bahçe

Kişiye Özel Romantik Aşıklar Minyatür Bahçe

Ürün Kodu: T488
Aşıklar için özel hediyeler çok anlamlı ve çok şık oluyor. Kişiye Özel Romantik Aşıklar Minyatür Bahçe sevgi dolu ve çok şık bir şekilde hazırlanıyor. Herkesin sevgilisi ile bir hayali vardır ya, işte bu minyatür bahçe bunu sizlere anlatıyor. Hem çok sade, hem çok duygusal hem de çok saf. Sizler de en saf duygularınız ile sevdiğiniz kişiye anlamlı hediye vermek istiyorsanız size özel olarak tasarlanan bu süs bahçesini hediye edebilirsiniz.
.
129,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Kişiye Özel Romantik Aşıklar Minyatür Bahçe üzerinde yer alan isimleriniz bu bahçenin tamamen size özel olmasını sağlıyor. Küçük bir aşk evi, önünde oturan iki aşık, bir deniz ve sızı deniz ile buluşturacak bir sandal. Hep kendi hayallerinize de ki gibi değil mi? İşte bizler bunu sizler için derledik ve bu minyatür bahçe ile hayata geçirdik. Sevgilinize doğum günü hediyesi ya da sevgililer günü hediyesi olarak çok anlamlı bir hediye olacak. Hatta evlilik teklifi etmek için bile oldukça hoş bir düşünce olacak diye düşünüyoruz.
   
  Sevgiliye uygun fiyatlı hediye arayanlar için hem ekonomik hem de tüm özel duyguları bir arada yaşatacak bir seçim sunmak istedik. Kişiye Özel Romantik Aşıklar Minyatür Bahçe baktıkça bakacağı ve hayaller kuracağı bir seçim olacak. Duygularınızı naif bir şekilde anlatmak istiyorsanız, hediyenizi bu süs bahçesi olarak tercih etmek yeterli olacaktır.
   

  Kişiye Özel Romantik Aşıklar Minyatür Bahçe İle İlgili Olarak Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Mini bahçe içerisinde kullanılan objeler, suya dayanıklı akrilik malzemeden hazırlanmıştır.
  2 -) Mini bahçe Ölçüleri: 10 genişlik x 16 cm yükseklik.
  3 -) Minyatür bahçe fabrikasyon üretimi olmayıp, el yapımı olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle görselde yer alan tüm detay objeler (ağaç, ev, yaşlı çiftler, bank, balonlar) tamamen aynı olup sadece renk veya tasarımsal açıdan ufak tefek farklılıklar olabilmektedir. 
  4 -) Ürün kişiye özel olarak hazırlanmakta olup, siparişiniz esnasında ürün kişiselleştirme alanlarını lütfen doldurunuz!
  5 -) Mini bahçe korunaklı ve dayanıklı bir paketleme sistemiyle gönderilmekte olup, kargoda zarar görmeyecek şekilde hazırlanmaktadır! 
  6 -) Minyatür Bahçe, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.