Paslanmış Musluk Şeklinde Kalem

Paslanmış Musluk Şeklinde Kalem

Ürün Kodu: T391
En sıra dışı hediyeleri farklı yerlerde arayarak zaman kaybetmeyin. Bikolihediyede sayamayacağınız kadar sıra dışı hediyeler, orijinal hediyeler bulunuyor. En farklı hediyelere örnek olarak bu kez sanki paslanmış bir görüntüde olan musluk kalem ile tanışmanızı istiyoruz. Paslanmış Musluk Şeklinde Kalem kesinlikle hediye vereceğiniz kişiyi çok şaşırtacak ve çok eğlendirecektir.
19,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Çalışana hediye, ilk iş hediyesi, öğrenciye hediye, gençlere hediye olarak tercih edebilirsiniz. Hatta mizahı seven ve biraz da eğlenceli eşyalar kullanmayı seve genç yaşlı herkes için hediyenizi sunabilirsiniz. Bu hediyelerden gençler çok daha keyif alıyor ama siz elbette bundan hoşlanır diyeceğiniz herkese hediye edebilirsiniz. Bir o kadar marjinal ve bir o kadar kullanışlı bir hediyeden bahsediyoruz.
   
  Onu şaşırtacağım bir hediye arıyorum diyorsanız bundan daha marjinalini bulamazsınız diye düşünüyoruz. Musluk şeklinde yapılan bu tasarım tam bir çılgınlık yaratacak. Artık yazmak istediklerini daha keyifli ve eğlenceli bir şekilde yazabilecek. Üstelik hediyenizi aynı gün kargo imkanı ile alacak ve ucuz bir hediyeye sahip olabileceksiniz. Kolay kolay bulamayacağınız bu tasarım hediye ile fark yaratacağınız ve hediyeniz ile çokça konuşacağınız kesin. Ucuz hediye arıyorum ama aynı zamanda işe yarayan ve özel bir seçim yapmak istiyorsanız hemen düşünmeden siparişinizi verebilirsiniz.
   

  Paslanmış Musluk Şeklinde Kalem ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1-) Ürün, gerçek bir musluk olmayıp, musluk tasarımına sahip bir tükenmez kalemdir. 
  2-) Kalem mavi yazmaktadır.
  3-) Sert plastik malzemeden yapılmıştır.
  4-) Paslanmaz musluk Şeklindeki Kalem, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde AYNI GÜN KARGOYA TESLİM edilmektedir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.