Sevgililere Özel Murat 124 Oyuncak Araba

Sevgililere Özel Murat 124 Oyuncak Araba

Ürün Kodu: T182
Arabalara düşkün özellikle eski nostaljik arabalara düşkün bir sevgiliniz varsa, özel günlerde ne hediye alacağınız hakkında artık çok net bir fikriniz olacak. Sevgililere Özel Murat 124 Oyuncak Araba ona verebileceğiniz harika bir hediye olacak. Manevi değeri olan ve onun hobisini ya da ilgisini ön plana çıkararak düşünüp aldığınız bu hediye ile onu ne kadar mutlu edecek bir düşünün. Asla aklına gelmeyecek ama aldığında da çok mutlu olacak bu hediye seçimi ile ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğunuzu anlayacaksınız.
.
74,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sevgililere Özel Murat 124 Oyuncak Araba modeli kırmızı ve siyah olarak 2’li olarak tasarlanıyor. Birinin plaka kısmın da sizin adınız, birinin plaka kısmında ise onun adı. Yan yana gelen iki aşık gibi en güzel yerde sergileniyor olacak. Duygulanacağı ve çok hoşlanacağı bu hediye ile en özel gününüzü taçlandırmış olacaksınız. Sevgililere Özel Murat 124 Oyuncak Araba özellikle bu modellere ilgisi olan erkekler için çok etkileyici olacak. Erkeğe ne hediye alsam diye düşünenlerdenseniz bu nostaljik araba minyatürü doğru seçim olacak. Özellikle araba koleksiyonu olan birine böyle bir hediye aldığınızda o heyecanını varın siz düşünün. Hediye alırken o insanın zevklerini düşünmek ve ona göre hediye seçimi yapmak onu ne kadar önemsediğinizi gösteren küçük ama çok önemli bir detay oluyor.
   

  Sevgililere Özel Murat 124 Oyuncak Araba ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Oyuncak arabalardan her biri, 13,70 cm uzunluğunda ve 5 cm genişliğindedir.
  2 -) Işıklı ve sesli olup, oyuncağın alt kısmında pil takılma aparatı yer almaktadır. Piller haricen satın alınmalıdır. Ürün fiyatına pil dahil değildir. Siparişiniz halinde pilsiz olarak gönderilmektedir.
  3 -) Materyal: Parlak metal malzemeden yapılmıştır. 
  4 -) Çek Bırak özelliği ile geriye doğru çekip serbest bıraktığınızda oyuncak araba ileri doğru hareket etmektedir.
  5 -) Oyuncaklara ait : SİYAH - BEYAZ, SİYAH - KIRMIZI, BEYAZ - KIRMIZI renk seçenekleri bulunmaktadır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.