+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Sevgiliye Sevimli Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti

Sevgiliye Sevimli Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti

Ürün Kodu: T118
Özellikle aşkı da en güzel şekilde simgeleyen sonsuzluk işareti bu kez ona vereceğiniz kolyede hayat buluyor olacak. Sevgiliye hediye olarak hazırlanan bir sepet ve içinde yer alan birbirinden güzel ve özel hediyeler. Minik ayıcık sizin çocuk ruhunuzu ortaya koyarken içinden çıkan özel sözlerin bulunduğu kutu ise sizi ona en iyi yansıtan hediye olacak. Aynı zamanda üzerinde seni seviyorum yazan minik yastık ve elbette bizce bu hediye sepetinin en vazgeçilmezi olacak olan sonsuzluk kolyesi.
629,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (10)
 • Sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak da harika bir seçim olabilir. Bunun yanı sıra doğum günlerinde kadınlara alınabilecek hoş bir sürpriz olacaktır. Eline geçtiği ilk anda hemen sepeti incelemeye başlayacaktır diye düşünüyoruz. Bir genç kıza da alınabilecek özel seçim hediyelerden biri olacaktır. Biz bu sevgiliye sevili sonsuz aşkımız hediye sepeti ile aslında bir değil birden fazla hediye verme fırsatını sunuyoruz. Aşkınızın ne kadar bonkör olduğunu gösterdiniz ama şimdi sıra hediyelerinizde. Bu hediyeniz ile oldukça romantik bir hediye seçimi de yapmış olacaksınız. Bir kutuya hemen hemen tüm duygularınızı sığdırmış olacaksınız ki, bizce en güzel hediye seçeneği olacaktır. Özellikle kutunun içinde ki diğer hediyeleri odasında saklarken sonsuzluk kolyesini bir ömür boynunda taşımaya devam ediyor olacaktır. Üstelik uzaktaki sevgiliye de çok yakışacak ve onu şaşırtacak bir hediye diyebiliriz. Kısaca ne hediye alsam diye düşünenler için her durumda yardıma koşacak bir hediye seçimi.
   

  Sevgiliye Sevimli Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) 1 Adet Kucağında Kalp Kutu Taşıyan Sevimli Peluş Ayıcık; (Kutu içerisinde 100 Adet Seni Seviyorum ama Bir Sürü Nedenim Var sözleri yer alıyor. 
  2 -) Kalpli kartlar üzerine yazılı Seni Seviyorum sözlerinin her biri diğerinden farklı romantik mesajlar içeriyor. 2 Adet kalp şeklinde çikolata.
  3 -) 1 Adet 925 Ayar Sonsuzluk Gümüş Kolye. (Hediye kutusu içerisinde sonsuzluk kolyenin üzeri parlak taşlarla süslenmiştir.)
  4 -) 1 Adet Seni Seviyorum Yazılı Mini Kalp yastık yer alıyor.
  5 -) Peluş Oyuncak Ayıcığın Ölçüsü: 18 x 14 cm.
  6 -) Tüm ürünler hasır sepet içerisine yerleştirildikten sonra üzeri kırmızı renk tülle sarılıyor ve kurdele ile bağlanarak şık bir hediye sepeti haline getiriliyor.
  7 -) Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti, hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya veriliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.