Ruj Şeklinde Kırmızı İç Çamaşırı

Ruj Şeklinde Kırmızı İç Çamaşırı

Ürün Kodu: T412
Partnerinizi ya da eşinizi çok ama çok şaşırtmaya hazır mısınız? Ona seksi bir hediye almak istiyorsanız hem çok sıra dışı hem de çok şık bir Seçim yapabilirsiniz. İlk bakışta ruj gibi duran ama açıldığında içinden çıkan kırmızı tanga külot ile fantezinize artı katabileceksiniz. Çok severek giyebileceği ve büyük bir sürpriz ile alacağı bu hediye kesinlikle ilişkinize hareketlilik getirecek. Ruj şeklinde Kırmızı İç çamaşırı özellikle yeni yıl hediyesi için bulunmaz bir seçim diyebiliriz.
29,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Seksi yeni yıl hediyesi olarak ya da sadece ilişkinize hareket katmak için de alıp hediye edebilirsiniz. Klasik ve sıradan bir hediyenin çok ötesinde hem çok şaşırtan hem de çok sevindiren bir hediye olacak. Üstelik bu özel hediye çok uygun fiyatı ile karşınızda olacak. Hem cebinizi yakmayacak hem de sürpriz yapmanıza olanak sağlamış olacak.
   
  Sizler de Ruj şeklinde Kırmızı İç Çamaşır ile partnerinize hoş bir hediye verebilirsiniz. İlginç ürünler denilince hemen akıllara gelen Bikolihediye bu kez seksi kategorisinde sıra dışılığını göstermeyi başardı. Siz hediyenizi vererek ona aslında ne kadar özel olduğunu ve bu külot ile ne kadar seksi olacağını söylemiş olacaksınız. Zevkle giyeceği giysilerinin başında gelecek diye düşünüyoruz.
   

  Ruj Şeklinde Kırmızı İç Çamaşırı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün gerçekte bir ruj olmayıp, içerisinde kırmızı don bulunan ruj biçiminde tasarlanmış bir kapağa sahiptir. 
  2 -) Her yerde yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu ilginç ürünün uzunluğu 7 cm.dir.
  3 -) İç Çamaşırı kırmızı renktir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.